Pinoo_ Garanti, Destek, Müfredat

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz kodlama eğitimi artık bir tercih meselesi olmaktan çıkmış, kodlamayı öğrenmek neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir. Robotik ise kodlamayı öğrenmek için bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Ulaşılabilirliğinin artması ve maliyetinin azalmasıyla birçok okul, özel kurum, destekleme kursları kodlama eğitiminde robotik teknolojilerini tercih ediyor. Özellikle çocuklar tarafından eğlenceli bulunan, öğrenmeyi daha kolay ve kalıcı hale getiren robotik teknolojilerde oldukça fazla seçenek mevcut. Peki bu kadar seçenek varken doğru robotik kodlama setini nasıl seçeceğiz ya da nelere dikkat etmeliyiz? Gelin sizleri Pinoo’nun ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla tanıştıralım ve karar vermenizde yardımcı olalım.

Pinoo 7 yaş ve üzerinde çocuklar için ve kodlama öğrenmek isteyen gençler, ebeveynler, eğitimciler kısacası, kodlamaya ilgi duyan herkes için geliştirilmiş bir kontrol kartıdır. Kolay bağlantı avantajı ile kafa karıştıran kablolar ve elektronik bilgisi gerektirmez. Pinoo kart ile sensör ve modüller renkler sayesinde eşleştirilir ve tek bir kablo yardımıyla bağlantısı yapılır. Blok tabanlı görsel programlar ile kodlanabilen Pinoo, kodlamanın temellerini öğrenmek isteyen ya da kendini geliştirmek isteyen her bireye uygun.

Pinoo setleri dayanıklılığı ve ürün hizmet kalitesiyle de fark yaratır. Pinoo 2 yıl garantilidir ve 7 gün içerisinde ücretsiz değişim garantisi verilmektedir. Ayrıca yaşanılabilecek her sorun için canlı destek hattından uzman ekiple iletişim kurabilir, Pinoo ile ilgili tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Özellikle yurt dışı kaynaklı ürün satın aldıktan sonra karşınızda bir muhattap bulamama gibi sorunlar Pinoo için geçerli değildir. Tasarımı ve üretimi ülkemizde yapılan Pinoo, Uzman Teknik Ekibi ile her zaman yanınızdadır.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Pinoo, aynı zamanda her parçasına kolay ulaşım avantajıyla da fark yaratıyor. Bunun yanı sıra Pinoo sensör ve modülleri, Pinoo’nun geliştirdiği tüm kartlar ile de uyumludur.

Pinoo Türkçe ve İngilizce içerik desteği vermektedir. Sensör ve modül bağlantı videoları ve pdf dosyaları, proje örnekleri sunulmaktadır.  Özellikle Pinoo okul setlerine sahip kurumlar yıl boyu mentörlük desteği ve Pinoo uzman eğitmen kadrosu tarafından hazırlanmış müfredata sahip olabilmektedir. İlköğretimden, ortaöğretime kadar her eğitim kademesine uygun müfredat ile her zaman öğrenci, öğretmen ve velilerimizin yanındayız.

Canan KONYAOĞLU

Atölye Vizyon'da çocuğunuz geleceğin teknolojisini öğrenerek  hem eğleniyor  hem de öğreniyor. Yeni keşifler yapıyor, üretiyor ve icatlar çıkarıyor.

Pinoo Kodlama, Robotik ve Maker Eğitim Kitleri 

 

Diğer Blog İçerikleri