Osmo Coding Kit

Osmo Coding, iPad için geliştirilmiş, çocuğunuza uygulamalı oyun dünyasının kapılarını açan ödüllü bir oyun sistemidir. Kitte yer alan üç ilgi çekici oyun: Coding, Masterpiece ve Newton, programlama, fizik ve çizim konularında anlayış geliştirmeye yarayan çeşitli aktiviteler sunar.

  • Bir kit içinde üç muhteşem oyun
  • Bir animasyon karakterinin maceralarına yön veren temel kodlama tekniklerini tanıtır
  • Orantılama ve perspektif gibi çizim becerilerini geliştirir
  • Temel fizik ilkelerini öğretirken, yaratıcı problem çözme becerilerini artırır
  • Masterpiece ve Newton ile oynamak için ekstra parçaya gerek yoktur; Taban, Ayna, kağıt, kalem ve hayal gücünüzü kullanmanız yeter.
  • 5 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için iPad’inizde yeni öğrenme ve oyun deneyimleri sunar.

Osmo Coding, çocuklarınıza lezzetli çilekler yemeyi seven eğlenceli bir karakter olan Awbie’yi kontrol etmeleri için kodlama komutlarını ve uygulamalı kodlama bloklarını kullanmayı öğretir. Çocuklarınız bu komutları kullanarak Awbie’nin heyecan dolu ağaç silkeleme ve çilek toplama macerasına yardımcı olabilirler. Basit kod kombinasyonlarıyla başlarlar ve daha zorlu kodları öğrenerek Awbie’nin dünyasını keşfetmeye devam ederler.

Osmo Masterpiece

Osmo Masterpiece, çocuğunuzun içindeki sanatçının ortaya çıkmasına yardımcı olan bir çizim aracıdır. Kameradan, internetten veya özel galeriden bir görüntü seçtiğinizde, Masterpiece bu görüntüyü takip edilmesi kolay çizgilere dönüştürür. Ardından, harika çizimler yapmak için yönlendirir. 

Osmo Newton

Sınırsız olasılık sunan Osmo Newton, herhangi bir nesneyle veya çizimle çalışan bir fizik oyunudur. Ekranın önüne herhangi bir eşya koyarak düşen topları hedef bölgelere yönlendirmek için bu eşyayı hareket ettirebilirsiniz.

Daha Fazla Video İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edebilirsiniz

YOUTUBE