mTiny Coding Kit 

mTiny dijitalleşen dünyada büyüyen çocuklar için erken eğitim robotudur. Dokunmatik kalem kontrolcüsü, çocukların problem çözme ve mantıksal düşünme yeteneklerini kullanan bir kodlama aracıdır. Çocuğu son derece etkileşimli, uyarıcı ve eğlenceli oyunlarla keşfetmeye, algılamaya ve yaratmaya yönlendirmek için kodlama kartları ve çeşitli temalı harita blokları kullanarak bilgisayar programlamayı çocukların gerçek hayatına getirir. Sürekli güncellenen mTiny araç seti ayrıca çocukların matematik, İngilizce, müzik ve diğer konularda öğrenmeye olan ilgisini teşvik eder ve onları ilham tutar.

Çocukların düşünme ve bilişini göz önünde bulunduran mTiny, erken çocukluk eğitimini teşvik etmek ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmek için çoklu zeka teorisi ile tasarlanmıştır. Okul öncesi yaştaki çocukların ilgisini çekmek için mTiny, mantıksal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmek için eğlenceli etkileşimli oyunlar sunar.

  • Mantıksal düşünmeye teşvik eder,
  • Dersler arası bağlantılar,
  • Çoklu konuları birleştirme,
  • Farklı duyuların gelişimine destek olur,
  • Mantıksal düşünmeye yönlendirir,
  • Merakı tetikler.
  • Çoklu Zekâ

mTiny, çoklu zekâ teorisi düşünülerek tasarlanmıştır. Mantıksal düşünme ve problem çözme yetenekleri, küçük yaştaki çocuklara interaktif oyunlar ile kavratılarak kendi öğrenme tempolarında verilmesi hedeflenmiştir.

  • Etkileşimli Harita ile Eğlence ve Öğrenme Bir Arada

mTiny, diğer ürünlerden farklı olacak şekilde, kalem şeklinde bir kontrolcü ve etkileşimli bir harita ile gelmektedir.  Farklı seviyelerdeki kodlama oyunları ile mTiny, çocukların keşfetme ve öğrenme isteklerini tetikleyecektir. Oyunlar sayesinde çocuklar mantıksal düşünme ve problem çözme gibi ömürleri boyunca kullanacakları yeteneklere ve becerilere sahip olacaklardır.

  • Çoklu Konuların Birleşimi

mTiny çocukları matematik ve müzik ile bir araya getirir. Modern eğitim filozofikleri düşünülerek tasarlanan mTiny, küçük yaştan itibaren çocukların mantıksal düşünme ve meraklarını tetiklemeyi amaçlar.

  • Ekransız Kullanım

mTiny’yi kullanmanız için ekstradan bir cihaza ihtiyacınız yoktur.  Çocukların farklı duyuları ile dikkatlerini cezbedecek ve etraflarındaki dünyayı keşfetmelerine yönlendirecektir.

Kodlama Kartları

Sembollerle yapılan talimatlar, çocukların kodlama kavramlarını ve mantığını öğrenmesini kolaylaştırır.

Hikaye Kitabı

Tüm öğrenme görevlerini gözden geçirin ve mTiny ve arkadaşlarıyla eğlenin.

 

Çok Oyunculu Mod

Çocuklar arasındaki arkadaşlıkları ve ebeveynler ile çocuklar arasındaki duygusal bağı güçlendirin. Çocukların kişiler arası sosyal becerilerini geliştirin.

Eğlenceli etkileşimler çocukları ilerlemeye motive eder!

mTiny sevimli bir görünüme, 10’dan fazla önceden ayarlanmış duyguya ve yüzlerce ses efektine sahiptir. Çocukları oyunlarda gözlemlemeye, keşfetmeye ve düşünmeye yönlendirir ve teşvik eder ve onları kendi yolunda ilerlemeleri için motive eder.

Müfredatlar arası içerik farklı düşünmeyi şekillendirir

Eğlenceli oyunlar ve eğlenceli etkileşimler çocukların kodlama, matematik, İngilizce, müzik vb. Konulara ilgisini artırır ve farklı düşünmeyi geliştirmek için müfredatlar arası bir yaklaşımla pratik problemleri çözmelerine yardımcı olur.
* Matematik / İngilizce / Müzik Kiti yakında geliyor.

Daha Fazla Video İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edebilirsiniz

YOUTUBE