Meccanoid Xl

122 cm’lik boyu ile her yaştan insanın ilgisini çeken Meccanoid XL 2.0 Atölye Vizyon’da çocuklarla ve gençlerle buluşuyor. Programlanabilme özelliği, hareket hafızası, ses komutlarıyla yönetilebilmesi ile eğlencenin yanında öğretici fonksiyonları sayesinde Meccanoid her zaman her yerde ilgi odağı oluyor.

1000’den fazla parçanın bir araya getirilmesiyle oluşturulan Meccanoid’i farklı şekillere sokmak da mümkün. Dilerseniz 3D yazıcı ya da ile yeni bir kılık oluşturabilirsiniz.

Büyük ve renkli gözleri ile ilk bakışta gülümseten ve merak uyandıran Meccanoid sizinle dans edebilir, size sorular sorabilir, hikaye anlatabilir, Kung-fu yapabilir. Onlarca sesli komutu anlayabilen, sizin de sesli komutlar tanımlamanıza imkan veren yapısı sayesinde sıkılmanız çok zor..

Tablet ya da telefon uygulamasıyla programlama imkanı sunması Meccanoid’i ayrıca sevimli hale getiriyor. Sevdirerek ve heveslendirerek kodlama, robotik öğretiminde iyi bir materyal olduğuna inandığımız Meccanoid ile tanışmanız için Atölye Vizyon‘a bekliyoruz.

Meccanoid Xl 2.0
  • Gerçekçi hareketler için 6 motor dahil 1014 parçası mevcuttur 
  • 3 yenilikçi programlama yolu ve 3000’den fazla önceden programlanmış cümle bilir
  • Meccabrain mikro denetleyici ile programlanmıştır
  • Ses tanıma, LED gözler ve akıllı cihaz iletişimi vardır
  • “LIM” -Learned Intelligent Movement ile öne çıkmıştır
  • 4 fit boyundadır
  • Yaşlar: 10+
Meccanoid XL 2.0

Meccano 2.0’ın başlangıçta yalnızca İngilizce konuştuğunu söylüyoruz, ancak Fransızca konuşabilen bir uygulamayı indirmeniz yeterli. İnsansı robot, transferleri çocuksu kılan bir USB soketine sahiptir!

Daha sonra servo motorlar, motorlar, LED’ler, montaj bildirimi ve hatta sonuca ulaşmak için araçlar gibi inşa etmek üzere diğer tüm programlanabilir oyuncak robotlarda görebileceğimiz diğer klasik unsurları bulacaksınız .

Meccanoid 2.0 aynı zamanda düşüncelerinize tepki verecek bir hoparlör, bir hareket algılama sistemi, bir arazi yolu, bir video kamera, bir Google / MSN röle vb. ile donatılmıştır.

Tekerlekleri monte ederken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz; gövdeyi kapatırken kabloları sıkıştırmayın. Mantıklı bir nokta olacak, geri kalanı için sorun yok!  

Daha Fazla Video İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edebilirsiniz

YOUTUBE