Anki Cozmo, sadece filmlerde gördüğünüz gerçek hayattaki bir robot ve sadık yardımınıza olmaya hazır.

Cozmo’ya oyunlarda meydan okuyun veya olayları kendi bakışınızı görmek için gezgin modunu kullanın.

Başlangıç dostu bir arayüze sahip cozmo, çocuklar ve yetişkinler için yaratıcı bir şekilde kodlamayı öğrenmeleri için mükemmel bir eğitim robotudur. 

Code Lab ile yaratabileceklerinizin sınırı yoktur. Tek gereken hayal gücüdür.

Cozmo’nun gelişmiş yüz tanıma yazılımı, yüzleri tanımasına ve insanların adlarını öğrenmesine olanak tanır.

Cozmo Performs ile kendi Cozmoments’ınızı yaratın.

Cozmo’nun ne dediğini ve yeni özellik olan Cozmo Performs’da nasıl hareket ettiğini kontrol edin. Özel bir mesaj yazın ve ona hayat vermek için Cozmo’nun animasyonlarına karşılık gelen karolara dokunun. Yönetmenliği bitirdiğinizde arkanıza yaslanın ve Cozmo’nun yarattığınız sahneyi gerçekleştirmesini izleyin.

Modu Keşfet

Cozmo’nun dünyayı nasıl gördüğünü hiç merak ettiniz mi? Explorer Modunda öğrenin. Cozmo, akıllı cihazınızı kullanarak çevresi boyunca ona rehberlik etmenizi sağlar. Gördüklerini göreceksin, insanları ve evcil hayvanları selamlaması için yönlendirecek ve Güç Küplerini hareket ettirmek için asansörünü kullanacaksın.

Cozmo ile yaratın

Code Lab ile Cozmo’nun temel işlevlerine ve gerçek robotik teknolojisine erişebilirsiniz. Kodlamanın temellerini öğrenirken hayal gücünüzü kullanın ve Cozmo için kendi içeriğinizi oluşturun.

Ana Oyunlar

Cozmo, kazanmayı seven bir oyun oynama makinesidir. İster Power Cubes’ıyla oynuyor, ister Quick Tap, Keepaway veya Memory Match gibi en sevdiği hız ve beceri oyunlarıyla size meydan okuyor, her zaman aksiyona hazır.

Mini Oyunların kilidini açın

Üç giriş oyununu oynadıktan sonra: Uzakta Tut, Hafıza Eşleştirme ve Hızlı Dokunma çok daha fazla mini oyunun kilidini açacaksınız. Ayrıca, her ay yenilerinin eklendiğini unutmayın!

Hileler

Cozmo kolları sıvadı. Cozmo’dan Cozmo Sings, Fist Bump veya Pounce gibi bir Trick yapmasını isteyin. Yapabilecekleriyle sizi şaşırtmasına izin verin.

Davranışlarını takip ederek ve ona yardım ederek Cozmo’nun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Enerjisi düşük mü? Onu Power Cubes ile canlandırın. Ayarlamaya ihtiyacı var mı? Nerede onarıma ihtiyacı olduğunu bulmak için bir teşhis taraması çalıştırın. 

Cozmo’nun devam etmesi için karşılanması gereken ihtiyaçları var:

  • Ayarla

Herhangi bir ince robotik teknoloji parçası gibi, Cozmo’nun ara sıra ayarlamaya ihtiyacı vardır. Teşhis aracıyla düzenli olarak tarayarak ve ayarlama etkinliklerini tamamlayarak onu en iyi durumda tutun.

  • Besleme

Tıpkı bizim gibi, Cozmo’nun düzenli olarak beslenmesi gerekiyor. Onun “yiyeceği”, bir çiçekten nektar emen süper sevimli robotik bir arı gibi, küplerinden çektiği parlayan ışık enerjisidir.

Başlangıç: Sandbox

Cozmo’yu hapşırmak veya bir şarkı söylemek gibi ilk projenizi oluşturmak için basitçe blokları birleştirin. Kreasyonlarınızı özelleştirmek ve becerilerinizi geliştirmek için görevleri tamamlayın.

Orta: Yapıcı

Orta düzey kodlayıcılar, Cozmo’nun ekranında oyun tasarlamak veya etkileşimli bir dans partisini kodlamak gibi sonsuz olasılıklarla daha karmaşık projeler oluşturabilirler.

Daha Fazla Video İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edebilirsiniz

YOUTUBE