Tüm okulların ihtiyaçlarına yönelik eğitim planları

Atölye Vizyon Akademi tüm devletve özeller okulların kodlama, robotik, maker, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcı ihtiyaçlarına yönelik  branşında uzman eğitmenler ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Okulunuzdaki eğitmenlerin ister eğitmen eğitimini tamamlar veya uzman eğitmenleri ile okulunuza eğitmen desteği sağlamaktadır. AVA, senede 100’ü aşkın profesyonel eğitmen adayını iş hayatına kazandırmaktadır. Okulların eğitmen ihtiyacını karşılayıp, eğitmenleri tam donanım ve bilgiye ulaştırmaktayız. Bu hedefe yönelik düzenlenen eğitim programıyla destek ve danışmanlık sunuyoruz.

Okulların ihtiyaçlarına yönelik özel eğitim planları ile hizmet vermekteyiz.

MODEL 1

Model1 paketinde okulların bünyesinde bulundurduğu eğitmenlerin kodlama, robotik, maker, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcı eğitimlerini özel olarak hazırladığımız plan ve içerikle sizlere sunmaktayız.

Okulunuzun ihtiyacına yönelik belirlediğimiz içerik ve sürede eğitmenleri eğitimlerini tamamlıyor ve onları tam donanım ve bilgi ile derslerine hazır bir şekilde Atölye Vizyon Akademiden mezun etmekteyiz.

MODEL 2

Model2 paketinde okulların kodlama ve robotik atölye kurulumunu A’dan Z’ye gerçekleştiriyoruz ve ihtiyacınız olan eğitmeni size sağlamaktayız.

Her okul yapısı için özel olarak hazırlanan atölye kurulum planları ve okulun sınıf, kapasite ve yaş kitlesine göre eğitmen desteğimiz ile kodlama ve robotik atölyesinde gerekli olacak her şeyi size sağlamaktayız.

OKULUNUZA ÖZEL HAZIRLANMIŞ PLANLAR

Lectus a sagittis malesuada posuere tristique viverra.

Güçlerimizi birleştirerek tam donanımlı kodlama ve robotik eğitmenleri yetiştirelim

3 aylık akademi eğitimimizde okulunuzun eğitmen ihtiyaçları veya eğitmenlerini tam donanım ve bilgi ile donatalım.

Katıl

Okul Planları Hakkında  Bilgi Almak için

Bize Ulaşın

Okulunuzun ihtiyacı nedir?

Akademi Süresi

Akademi İçeriği

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.