Kurumlara Özel Plan

Kodlama, robotik, maker, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcı sektörüne eğitimli ve profesyonel işgücü kazandırmak misyonu ile faaliyetlerini sürdüren AVA, senede 100’ü aşkın profesyonel eğitmen adayını iş hayatına kazandırmaktadır. Kurumunun eğitmenlerini tam donanım ve bilgiye ulaştırma hedefi olan yerlere yönelik düzenlenen eğitim programıyla profesyonel kurumlara destek ve danışmanlık vermekteyiz.

Kurum, marka veya şirketlere özel etkinlik, toplantı ve workshoplar organize ediliyoruz. Bu kurumlara özel eğitim planları hazırlanıyoruz.

Daha Fazlası

Okullara Özel Plan

Atölye Vizyon Akademi tüm devletve özeller okulların kodlama, robotik, maker, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcı ihtiyaçlarına yönelik  branşında uzman eğitmenler ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Okulunuzdaki eğitmenlerin ister eğitmen eğitimini tamamlar veya uzman eğitmenleri ile okulunuza eğitmen desteği sağlamaktadır. AVA, senede 100’ü aşkın profesyonel eğitmen adayını iş hayatına kazandırmaktadır. Okulların eğitmen ihtiyacını karşılayıp, eğitmenleri tam donanım ve bilgiye ulaştırmaktayız. Bu hedefe yönelik düzenlenen eğitim programıyla destek ve danışmanlık sunuyoruz.

Okulların ihtiyaçlarına yönelik özel eğitim planları ile hizmet vermekteyiz.

Daha Fazlası

Bireylere Özel Plan

Hedefiniz kodlama, robotik, maker, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcı branşlarında uzman olmak veya eğitmen olmak ise Atölye Vizyon Akademi doğru adrestir. Bireysel olarak başvuran eğitmenleri tam donanım ve bilgiye ulaştırarak onlara yönelik düzenlenen eğitim programıyla kişilere destek ve danışmanlık vermekteyiz.

Bireysel eğitimlere özel olarak hazırlanmış eğitim planları ile içeriklerimizi sunmaktayız.

Akademi eğitimi sonrasında ise bireysel katılımcılara özel üyelik sistemimiz ile sizlere sonraki aşamalarda da destek vermekteyiz.

Daha Fazlası

İçerik Üyeliği

Atölye Vizyon Akademi kodlama ve robotik eğitmenlerinin müfredat ve içerik sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

İçerik üyeliği sistemimiz ile kodlama, robotik, maker, yapay zeka, 3 boyutlu tasarım ve 3 boyutlu yazıcı branşlarında müfredat ve içeriği atölye vizyon alt yapısı ve uzmanlığı ile sizlere sunuyoruz. müfredat ve içeriklerimiz Microsoft Teams ve Google Classroom alt yapıları ile kolayca ulaşableceksiniz.lara yönelik düzenlenen eğitim programıyla kişilere destek ve danışmanlık vermekteyiz.

Bireysel eğitimlere özel olarak hazırlanmış eğitim planları ile içeriklerimizi sunmaktayız.

Daha Fazlası